Q50

Doskonały technicznie, sportowy sedan

Q50

Zobacz więcej

INFINITI Q50: Elektryzujące połączenie

Europejska premiera INFINITI Q50 miała miejsce podczas 86. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Q50 to luksusowy sportowy sedan, który zapewnia wyjątkowe osiągi.

Ich uzyskanie jest możliwe dzięki wykorzystaniu technologii poszerzających możliwości kierowcy. Q50 jest wyposażone między innymi w system bezpośredniego kierowania adaptacyjnego drugiej generacji oraz nowy system dynamicznej, elektronicznej kontroli zawieszenia, który zapewnia jeszcze płynniejszą jazdę. System InSuite™ przewiduje potrzeby kierowcy, ułatwia jego działania i pozwala mu w pełni rozkoszować się komfortową jazdą. System nagłośnieniowy Bose® Premium Sound System ujawnia prawdziwą głębię każdego rodzaju muzyki, dzięki czemu jazda zyskuje zupełnie nowy wymiar.

INFINITI Q50 to model o poruszającej stylistyce, zdefiniowanej Twoim sposobem poruszania. Spośród skrojonych na miarę akcesoriów możesz wybrać aluminiowe felgi, które nie tylko wpłyną na komfort jazdy, ale też uwiodą Twoje zmysły. Możesz też oczywiście wybrać takie elementy nadwozia i wnętrza, które najlepiej wpisują się w Twój styl. Wyposażenie można uzupełnić o dodatkowe akcesoria, które umożliwią przewiezienie czego zapragniesz, kiedy zapragniesz.

Aby stworzyć własne Q50, przejdź do konfiguratora tutaj.

Pobierz broszurę, Umów się na jazdę próbną, Znajdź najbliższe Centrum INFINITI