WBUDOWANY SYSTEM NAWIGACJI

W samochodach INFINITI wyposażonych w nawigację, system jest umieszczony w desce rozdzielczej. Możesz skupić się na drodze, bo system będzie Cię prowadził za pomocą instrukcji graficznych i głosowych.


KATALOG OBIEKTÓW

Oprócz wskazywania drogi, system nawigacji pomoże Ci w znalezieniu dostępnych w pobliżu usług. W Katalogu Obiektów umieszczono użyteczne miejsca, takie jak restauracje, stacje benzynowe, banki i wiele innych.


KSIĄŻKA ADRESOWA
W książce adresowej możesz zapisać nawet pięćdziesiąt swoich ulubionych lokalizacji, co jest szczególnie cennym ułatwieniem w przypadku lokalizacji kłopotliwych, do których udajesz się zaledwie kilka razy w roku.

KOMPAS

Aplikacja INFINITI Kompas pokazuje kierunek przemieszczania się Twojego pojazdu i wskazuje kierunek do miejsca docelowego. Dzięki niej nigdy nie stracisz orientacji w terenie. Umożliwia także ustalenie dokładnej lokalizacji, w której się znajdujesz, w tym współrzędnych geograficznych.PORT USB DO IPODA I INNYCH URZĄDZEŃ KOMPATYBILNYCH

Podłącz swojego iPod®-a, pendrive'a lub inne kompatybilne urządzenie do jednego z portów USB w swoim INFINITI i zabierz w drogę całą swoją kolekcję muzyki, podcastów i audiobooków. Funkcjami audio możesz sterować poprzez system nagłośnienia lub ekran dotykowy.

OBSŁUGA SMS PRZEZ SYSTEM GŁOŚNOMÓWIĄCY

Dzięki funkcji obsługi esemesów przez zestaw głośnomówiący, Twoje INFINITI może odczytywać na głos przychodzące wiadomości, a także – dzięki technologii sterowania głosem – wysyłać odpowiedzi, wykorzystując dostępne w systemie szablony.


KONTROLKI KIEROWNICY
Włącz funkcję obsługi esemesów przez system głośnomówiący wciskając na kierownicy przycisk z ikonką telefonu.


ODSŁUCHAJ WIADOMOŚCI
Powiedz „Przeczytaj wiadomość”, aby odsłuchać wiadomość. Powiedz „Kolejna wiadomość”, by przesłuchać kolejne wiadomości znajdujące się w Twoim systemie INFINITI InTouch.


ODPOWIEDZ/WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Odpowiadanie lub wysyłanie nowej wiadomości jest bardzo proste. Powiedz na przykład „Wyślij wiadomość do Jana Kowalskiego”, a potem wybierz jeden z kilku szablonów odpowiedzi.


SZABLONY WIADOMOŚCI
Do systemu Twojego samochodu wprowadzono kilka szablonów wiadomości tekstowych, np. „Jestem w drodze”, „Spóźnię się”, „Prowadzę samochód, nie mogę odpisać” i inne.


SPERSONALIZOWANE SZABLONY WIADOMOŚCI

Możesz stworzyć własne wiadomości i dodać je do listy szablonów.

SYSTEM GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH®

System głośnomówiący Bluetooth® umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń poprzez sterowanie głosem, nawet gdy Twój kompatybilny telefon znajduje się na dnie torby. Bez zestawu słuchawkowego i szukania – wszystko masz na kierownicy.


KONTROLKI KIEROWNICY
Aby odebrać połączenie wystarczy wcisnąć przycisk na kierownicy. System automatycznie wycisza nagłośnienie do czasu zakończenia połączenia.


KOMENDY GŁOSOWE

Wbudowany mikrofon i technologia sterowania głosem INFINITI umożliwia obsługiwanie Bluetooth® za pomocą prostych komend głosowych. Aby zadzwonić, wystarczy powiedzieć „Zadzwoń” i podać nazwisko kontaktu ze swojej listy kontaktów lub „Wybierz numer” i podać numer telefonu.


DZWONKI
Możesz wybrać jeden z wielu dzwonków dostępnych w systemie Bluetooth® Twojego samochodu.

PRZESYŁ SYGNAŁU AUDIO PRZEZ BLUETOOTH®

Zapomnij o plączących się kablach i przesyłaj muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia audio z funkcją Bluetooth®. Pozwól swoim pasażerom sterować systemem nagłośnienia z dowolnego miejsca w samochodzie.


KONTROLKI NA KIEROWNICY
Włącz Bluetooth® wciskając przycisk na kierownicy.


WYŚWIETLANIE ODTWARZANYCH UTWORÓW
Opisy odtwarzanych utworów pojawiają się na ekranie INFINITI InTouch.STEROWANIE GŁOSEM

Jeśli Twój samochód INFINITI jest wyposażony w technologię sterowania głosem, możesz za pomocą prostych komend głosowych sterować telefonem, nawigacją (jeśli auto jest w nią wyposażone), aplikacjami rozrywki i informacji o samochodzie. Wszystko to zrobisz, pozostając skoncentrowanym na tym, co najważniejsze – na prowadzeniu auta.


KONTROLKI NA KIEROWNICY

Włącz sterowanie głosem wciskając przycisk mowy, umieszczony na kierownicy.


SZABLONY KOMEND
Stosuj szablony komend INFINITI InTouch, aby bez zdejmowania rąk z kierownicy sterować nawigacją, telefonem, nagłośnieniem i innymi użytecznymi funkcjami.


Pełna lista rozpoznawanych komend głosowych znajduje się w instrukcji obsługi samochodu.

PARAMETRY JAZDY

To wyjątkowa aplikacja samochodowa, opracowana przez INFINITI. Dostarcza ona informacji o różnych parametrach jazdy, takich jak prędkość samochodu, prędkość obrotowa silnika, chwilowe i średnie zużycie paliwa, przeciążenie boczne w zakrętach i parametry pracy układu kierowniczego.

ZEGAR

Zegar samochodowy to wyjątkowa aplikacja INFINITI, łącząca funkcjonalność ze stylem. Wybierz jedną z wielu wersji analogowego lub cyfrowego wyświetlania czasu w Twoim samochodzie. Możesz także wyświetlić kilka zegarów, pokazujących godzinę w różnych strefach czasowych. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które współpracują z partnerami biznesowymi w różnych częściach świata.

SKRÓCONY PRZEWODNIK

Aplikacja Skrócony Przewodnik jest cyfrowym wademekum na temat systemu INFINITI InTouch. Z tym interaktywnym przewodnikiem nauczysz się, jak korzystać z funkcji systemu, kiedykolwiek będziesz go potrzebować.WARUNKI UMOWY

Prowadzenie samochodu wymaga uwagi. Dlatego prosimy korzystać z usług INFINITI InTouch tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne.


Subskrypcja: Aby korzystać z aplikacji, należy podpisać stosowny kontrakt abonencki. Ponadto wymagany jest kompatybilny smartfon (tylko z systemem operacyjnym IOS lub Android), który nie jest elementem fabrycznego wyposażenia samochodu. Dostawcami usług sieciowych i aplikacji samochodowych są firmy niezależne od INFINITI. Sieć komórkowa nie jest dostępna we wszystkich regionach. Korzystanie z funkcji INFINITI InTouch zależne jest od planu taryfowego, obejmującego usługi transmisji danych smartfonu właściciela. Szczegóły prosimy sprawdzić u operatora sieci komórkowej. W modelach z zainstalowanym systemem INFINITI InTouch mogą nie być dostępne wszystkie funkcje różnych aplikacji. Nawigacja GPS może być mało szczegółowa w niektórych regionach albo też może nie odzwierciedlać bieżących zmian organizacji ruchu. Niektóre aplikacje i usługi, w tym usługi Google Services, dostarczane są przez firmy niezależne od INFINITI. Jeśli dostawca aplikacji lub usługi zakończy lub ograniczy usługę, może być ona zawieszona lub zakończona bez formalnego wypowiedzenia lub ponoszenia odpowiedzialności przez INFINITI i/lub firmy reprezentujące INFINITI. Firma INFINITI nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wymianę lub unowocześnienie sprzętu lub aplikacji ani też za związane z tym koszty, które mogą być wymagane do dalszego funkcjonowania aplikacji lub usługi, ze względu na wprowadzane w nich zmiany. W tych kwestiach zastosowanie mają warunki zawarte w umowie abonenckiej. Początkowy okres trialowy rozpoczyna się w dniu zakupu samochodu. Opłata abonamentowa będzie pobierana według aktualnych cen. Otrzymywane informacje SMS-owe mogą być odpłatne. Otrzymywane informacje e-mailowe mogą podlegać ograniczeniom przesyłu danych.

Subskrypcja: Aby korzystać z aplikacji, należy podpisać stosowny kontrakt abonencki. Początkowy kontrakt obejmuje 2 lata począwszy od daty zakupu samochodu i jest bezpłatny. Po upływie tego okresu abonent zostanie poproszony o opłacenie kartą kredytową dalszej subskrypcji, zgodnie z aktualnym cennikiem, po czym usługa będzie kontynuowana przez kolejny rok, zgodnie z warunkami kontraktu.


Aby mieć możliwość korzystania z aplikacji E-mail, Kalendarz oraz Garage, umożliwiającą pobieranie i aktualizowanie poszczególnych aplikacji systemu INFINITI InTouch, niezbędne jest połączenie z Internetem przez smartfon w ramach posiadanego abonamentu.


Z niektórych aplikacji w samochodzie można korzystać po zainstalowaniu i zalogowaniu do aktywnego konta w aplikacji INFINITI InTouch.


Nigdy nie konfiguruj ustawień w czasie prowadzenia auta. Nawigacja GPS może być mało szczegółowa w niektórych regionach albo też może nie odzwierciedlać bieżących zmian organizacji ruchu.


iPhone®

Zawsze prowadź samochód z należną uwagą. Unikaj obsługiwania iPhone'a® w sposób, który spowoduje rozproszenie Twojej uwagi podczas kierowania samochodem. Sprawdź szczegóły u dealera. iPhone® jest zastrzeżonym znakiem towarowym marki Apple, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. iPhone® nie znajduje się na wyposażeniu samochodu.


Bluetooth®

Dostępność określonych funkcji zależy od działania systemu Bluetooth® telefonu. Szczegóły prosimy sprawdzić w instrukcji telefonu. Słowo i logotypy Bluetooth są własnością firmy Bluetooth SIG, Inc., i są używane przez INFINITI na podstawie stosownej licencji.