Ochrona Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?
 
Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce INFINITI Europe będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.
 
Komu udostępniamy dane osobowe?
 
Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów INFINITI, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.
 
Twoje prawa.
 
Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania.
 
W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres qualitycentre.eu@infiniti-customerexperience.com

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie niektórych danych osobowych. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem : 

Zaznacz odpowiednie pola:

Można zaznaczyć kilka opcji.

W każdej chwili można zmienić zdanie, wykorzystując do tego link do rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w przesyłanych komunikatach. Więcej informacji o prywatności danych w INFINITI można znaleźć, klikając tutaj.

* Pole wymagane